top of page
pexels-davi-pimentel-2064826_edited_edited.jpg
Připravujeme obyčejné lidi na neobyčejné situace. 

Cílem naší výuky je připravit Vás na bezpečnostní rizika každodenního života. Chceme, abyste byli na ulici nenápadní a splynuli s davem jako doposud, s jedním rozdílem:

Nikdo na Vás nepozná, že jste vycvičen ve střelbě, sebeobraně nebo záchraně života, že máte potřebné vybavení a přehled o svém okolí, že jste mentálně připraven reagovat na krizovou situaci.

Na naše kurzy nechoďte kvůli cool fotkám do alba, balistickou vestu nechejte doma. Zaměřujeme se na skutečné, praktické a efektivní využití Vašich znalostí a dovedností v civilu, abyste mohli v případě potřeby účinně ochránit sebe a své blízké.

Awareness

Prevence a nastavení mysli

Všímat si svého okolí, co se kde děje, v jakém jste prostředí a kdo se kolem pohybuje, je základ pro správná taktická rozhodnutí. Pozornost, předvídavost a lehká paranoia Vám výrazně pomůžou vyhnout se nebezpečí úplně nebo získat výhodu pro reakci.

Sebeobrana

Všichni občas potkáváme agresivní lidi nebo se ocitneme ve vyhrocené situaci. Může se jednat o provokaci, cílený útok nebo jsme prostě jen ve špatný čas na špatném místě. Schopnost ubránit sebe a své blízké Vám pomůže dostat se do bezpečí.

selfdefense
Glock

Střelba a taktika

Máte zbrojní průkaz a chcete nosit svou zbraň na obranu? Naučte se s ní efektivně pracovat - bezpečně zvládnout manipulaci, techniku střelby, taktiku při akci a reakční použití ve stresové situaci. Skryté nošení zbraně se stane Vaší druhou přirozeností.

Zdravotní příprava

Umět poskytnout první pomoc, ať už sobě nebo jiným, je důležitá dovednost, která se Vám může kdykoliv hodit. Zastavit masivní krvácení, provést nepřímou masáž srdce, ošetřit zranění nebo "jen" zajistit příjezd záchranářů může rozhodnout mezi životem a smrtí.

medical
legislation

Právní důsledky

Použití palné zbraně je téma, kde Vaše jednání může mít za následek legální ubránění se útoku nebo také odsouzení za vraždu. Pochopení paragrafů o Nutné obraně a Krajní nouzi, stejně jako chování před a při příjezdu policie, Vám může změnit zbytek života.

Spolupráce s blízkými

Chránit svou rodinu během krizové situace je velmi obtížné, když jsou v panice a nevědí, co mají dělat. Společným proškolením budete spolupracovat tak, aby Vám tato starost odpadla a mohli jste se soustředit na řešení hrozby nebo evakuaci do bezpečí.

familyevac
homeinvation

Ochrana domova

Vloupání do Vašeho domu, když v ložnici spí žena a v pokoji děti, to jistě zažít nechcete. Možná je to "jen" opilý soused, ale možná nějaký násilník a vrah. Vy musíte vyhodnotit situaci a spolehnout se pouze na své dovednosti, vybavení a taktickou připravenost.

wallpaperflare_edited.jpg

Připraven na výcvik?

bottom of page