top of page

První pomoc

Zdravotní výcvik První pomoci při ochraně života a zdraví.

Přihlašování uzavřeno
Na hlavní stránku
První pomoc
První pomoc

Kdy a kde

03. 12. 2022 9:30

Střelnice Vražkov (Ústecký kraj), Vražkov 171, 413 01 Vražkov

Popis

Výcvikový zdravotní kurz První pomoci.

Naučíme Vás postup při ošetřování zraněných v nestandartních podmínkách, jak vyhodnotit zranění, přístup ke zraněnému, seznámení s algoritmem ošetřování cABCDE (který je využíván všemi složkami IZS na území České republiky). Budete trénovat i práci v kolektivu, rozdělení úkolů a koordinaci - je tedy velmi vhodné zúčastnit se kurzu společně s Vaším partnerem a vytvořit "rodinný tým". Důraz je kladen na vlastní bezpečnost při ošetřování a vyhodnocování případných rizik. Cílem školení je, aby Vaše pomoc byla účinná, rychlá a bezpečná - jak pro zraněné, tak pro Vás.

Modelové situace jsou zaměřeny na práci ve stresu a UPOZORŇUJEME, že simulace vypadají velmi realisticky, abychom se co nejvíce přiblížili skutečnosti (umělá krev, otevřené zlomeniny, atd.). Zvažte tedy případnou účast Vašich dětí na kurzu dle jejich věku a svého uvážení.

Délka kurzu: cca 3 hodiny

Počet účastníků: max. 12

Kurz probíhá v učebně ve vnitřních prostorách Střelnice Vražkov

Co budete potřebovat:

  • Psací potřeby
  • Pohodlné oblečení na zašpinění

Kurz je veden certifikovanými Instruktory taktické první pomoci u Policie Středočeského kraje, garantovanými MŠMT, s reálnými zkušenostmi z aktivní služby u PČR.

Po úspěšném absolvování Vám předáme diplom, Osvědčení o absolvování kurzu První pomoci a stanete se adeptem na výcvikový kurz Zdravotní výcvik CLS.

Cena: 1.800 Kč/os.

Pozn.: Pokud objednáváte pro více lidí a objednávka Vám nejde odeslat, je překročen maximální počet účastníků. Napište nám do kontaktního formuláře a vyřešíme to.

Sdílet

bottom of page